"Наказ Президента виконано", – Верещук озвучила новину для українців

Життя  7 травня 2022 року, 20:31 2128

Віце-прем’єр-міністерка Ірина Верещук заявила, що всіх жінок, дітей та людей похилого віку з території "Азовсталі" в Маріуполі евакуювали.

"Наказ Президента виконано: всіх жінок, дітей та людей похилого віку з Азовсталі евакуйовано. Цю частину маріупольської гуманітарної операції завершено", – заявила Верещук.

На території заводу "Азовсталь" залишаються українські захисники, які боронять територію заводу від російських військ, які переважають кількістю. Військові, по суті, оточені в підземеллях заводу.

Читайте також:  ООН повідомляє про майже 500 евакуйованих з "Азовсталі" й прилеглих районів Маріуполя

"Родичі та близькі захисників постійно звертаються до української влади та міжнародної спільноти, аби їх негайно врятували. Зокрема, озвучують пропозицію операції так званої "extraction", подібну до операції "Динамо", яку провели сили Союзників під час облоги Дюнкерка в червні 1940 року, – зазначила Верещук. – Тоді в ході битви за Францію рятувальні кораблі евакуювали по морю англійських, французьких і бельгійських військових, а також созні підрозділи, коли на суходоі їх зусібіч оточили сили Вермахту".

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0