Україна домовилася з Польщею про постачання пального

Життя  10 травня 2022 року, 11:06 495

Польща може виступити великим транзитером палива для України, забезпечуючи надходження понад 200 тисяч тонн продукції щомісячно.

Про це повідомила перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економіки Юлію Свириденко після завершення польсько-українського енергетичного форуму.

"Нам вдалось посадити за один стіл представників польського та українського бізнесу, а також логістичні підприємства і компанії, які керують паливною інфраструктурою. Це дозволило знайти практичні рішення для збільшення об’єму поставок найближчим часом", – написала вона.

Читайте також:  Мережа АЗС WOG оголосила про зміну добового ліміту на продаж палива

Зокрема, за її словами, під час форуму йшлося про конкретні механізми отримання додаткових об’ємів пального від польських трейдерів, знайдено технічні можливості для збільшення перевалки необхідних об’ємів та отримано підтвердження від однієї з провідних польських компаній PERN SA щодо додаткових потужностей.

"Також, для збільшення відвантажень синхронізували графіки роботи нашої АТ "Укрзалізниці" та польської PKP, які тепер в оперативному режимі можуть миттєво вирішувати проблемні питання", – зазначила Свириденко.

Перша віцепрем’єрка висловила сподівання, що вже найближчим часом паливні ресурси доставлятимуться швидше, а на українських заправках зникнуть черги.

В уряді розраховують, що зможуть також залучити нафтопродукти із США, регіону Амстердам-Роттердам-Антверпен (АРА), німецьких, скандинавських і балтійських нафтопереробних заводів.

За її словами, доставлятися пальне буде комбінованими видами транспорту через Польщу.

Нагадаємо, мережа АЗС ОККО озвучила важливе попередження.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0