Залишилась одна країна, яка не підтримує найпотужніший пакет санкцій проти росії

Життя  16 травня 2022 року, 20:49 3457

Введення нафтового ембарго проти Росії підтримують практично всі члени ЄС, але одна держава продовжує опиратися. Про це глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив після участі у засіданні міністрів закордонних справ ЄС, повідомляє "Європейська правда".

Кулеба зауважив, що помітив серед міністрів ЄС практично одностайну підтримку ембарго – за винятком однієї країни. Тому, за його словами, не відомо, чи ухвалять сьогодні міністри рішення про ембарго.

Читайте також:  Країни ЄС поки не можуть дійти згоди щодо ембарго на газ і нафту з росії

"Не буде перебільшенням сказати, що є лише одна країна, яка продовжує блокувати введення нафтового ембарго. ЄС має знайти рішення, як вирішити занепокоєння цієї країни і як зробити ембарго реальністю", – зазначив міністр. Він не став озвучувати, що це за країна, однак зрозуміло, що мова про Угорщину, яка публічно озвучила свою опозицію до нафтових санкцій.

Кулеба зауважив, що помітив рішучість у глави дипломатії ЄС Боррелі таки домогтися запровадження ембарго. Глава МЗС наголосив, що у цьому питанні Європейському Союзу важливо зберігати єдність і не допустити розколу.

"Час збігає. Росія продовжує отримувати гроші і інвестувати їх у війну", – попередив Кулеба про необхідність швидкого вирішення питання. Кулеба сказав, що не вірить у те, що ЄС виключить нафтов ембарго з шостого пакету через те, що не зможе знайти рішення.

"Я вірю, що ембарго буде введено. Питання – коли і якою буде ціна", – додав міністр.

 

Нагадаємо, Сійярто: "Угорщина готова підтримати нафтове ембарго лише в одному випадку".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Pedros 17.05.2022, 01:28
Коментар очікує модерацію