В Міноборони пояснили, що вплине на нову хвилю мобілізації

Життя  20 травня 2022 року, 05:53 12184

Всі потреби в мобілізації формуються за динамікою війни. Про це повідомила заступник міністра оборони України Анна Маляр в ефірі інформаційного телемарафону.

"За процедурою, Верховний Головнокомандувач, тобто президент України, встановлює, скільки осіб повинні мобілізувати Збройні Сили України. Але ця цифра з’являється не просто так. Це розраховані цифри Генерального Штабу щодо потреби, необхідної для реалізації оборонного задуму", – пояснила Маляр.

Читайте також:  Мобілізацію і воєнний стан в Україні хочуть продовжити на 3 місяці

Заступник міністра оборони зазначила, якщо станом на 24 лютого були одні задачі по обороні України, то зараз війна розвивається вже за іншим сценарієм.

"Це, звісно, будуть інші задачі. Але, ця інформація є предметом державної таємниці, щоб не було зрозуміло оборонний задум країни та кількість людей, яка буде підлягати мобілізації. Це також, інформація з обмеженим доступом", – акцентувала Маляр.

Заступник міністра оборони додала, що зараз динаміка бойових дій в країні змінюється практично щодня, тому в цій ситуації щось прогнозувати непрофесійно.

Нагадаємо, 18 травня президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити термін воєнного стану в Україні на 90 діб.

Джерело: УНІАН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0