Українців попереджають про фейк, який поширюють у соцмережах

Життя  17 червня 2022 року, 21:44 3346

Міністерство освіти і науки спростовує інформацію, яка поширюється у соціальних мережах, про те, що начебто українське відомство шукає випускників призовного віку. Це фейк, який наразі шириться Україною. У Міносвіти повідомляють, для підробки листа був використаний бланк міністерства.

"Міністерство освіти і науки повідомляє, що в соціальних мережах (особливо у проросійських групах) поширюється фейковий лист, нібито підписаний заступницею міністра освіти і науки Вірою Роговою, щодо доручення керівникам закладів освіти скласти списки випускників призовного віку з характеристиками оцінки військово-патріотичного виховання", – йдеться у заяві.

Читайте також:  Правила виїзду за кордон для чоловіків призовного віку змінили

У відомстві наголошують, цей лист – це фейк. Розповсюдження підробленого документа спрямоване на створення занепокоєння в суспільстві та дискредитацію МОН.

"Просимо не довіряти безглуздим повідомленням ворога та фальшивим "документам". Усі офіційні документи відомства розміщуються на сайті Міністерства освіти і науки України", – наголосили у пресслужбі Міносвіти.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0