Секретар РНБО заявив, що Україна далека від завершення війни

Життя  18 червня 2022 року, 20:03 3609

Україна далека від завершення війни з російською федерацією, у противника дуже великі ресурси. Про це заявив в інтерв’ю для The Globe and Mail секретар РНБО Олексій Данілов.

"Ситуація на передовій напружена, складна, і я не з тих, хто вважає, що російська армія слабка. У них дуже великі ресурси, і вони їх сюди привели", – зазначив він.

Читайте також:  Зеленський повідомив, від чого залежить поворотний момент у війні з росією

За його словами, російська армія перевершує в артилерії та важкій техніці.

"Наших воїнів це не лякає. Ми тримаємо свої позиції. Час від часу ми проводимо контратаки. Але війна все ще триває, і ми далекі від її кінця", – підкреслив Данілов.

Він також зазначив, що війна закінчиться тільки тоді, коли російські війська залишать українську територію, включаючи Донбас і Крим. При цьому він не виключає можливість тимчасового врегулювання шляхом переговорів.

"Чи можлива зупинка в цій війні? Може бути варіант. Але ця зупинка повинна бути прийнята нашим суспільством. Якщо це не буде прийнято, суспільство піде на війну без уряду", – додав Данілов.

Секретар РНБО зазначив, що на сьогодні серйозних мирних переговорів не ведеться, а на питання, як довго триватиме війна, ніхто не може відповісти.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0