"Ті, хто планує виїзд за межі своїх районів і областей, мають взяти дозвіл", – головнокомандувач ЗСУ

Життя  5 липня 2022 року, 16:25 5079

5 липня Україну облетіла новина про те, що в умовах воєнного стану військовозобов’язані чоловіки не зможуть вільно їздити країною, а необхідно буде отримувати дозвіл. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ. 

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний прокоментував цю новину.

"Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити. Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК. Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі", – заявив Залужний.

Читайте також:  В Україні змінені правила видачі військових квитків

За його словами, жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося. 

Ті, хто планує виїзд за межі своїх районів і областей, мають взяти дозвіл

Окрім того, координаторка руху адвокатів ЗСУ Євгенія Рябека пояснила в коментарі "РБК-Україна", що йдеться виключно про впорядкування обліку осіб, які змінюють саме місце проживання, місце реєстрації.

"Тобто це відбувається за тими законами, які в нас уже давно були ухвалені", – зауважила Рябека.

Тобто той, хто змінює місце проживання, раніше повинен був звернутися до  військкомату, а тепер – до центру військового комплектування. Людина повинна знятися з обліку і поїхати стати на облік в новому місці. Це не є новим правилом.

"Можливо, опублікований документ трохи незрозуміло виписаний. Але, дійсно, мета така – щоби впорядкувати цей облік, щоби наші центри комплектування мали певний порядок. Тобто це більше внутрішній документ, але спільнота тлумачить його так, як хто зрозумів", – розповіла координаторка руху адвокатів ЗСУ.

Тобто для виїзду з міста, з області, з села до села чи з району до району не треба брати дозвіл. Йдеться про те, коли людина змінює місце проживання або місце реєстрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Nati 05.07.2022, 20:30
Коментар очікує модерацію