Із Закарпаття до гарячих точок відправили 300 тонн корму для тварин

Життя  6 липня 2022 року, 20:37 1225 ВІДЕО

Допомогу передають угорські та чеські благодійники – збирають необхідну кількість і везуть в Ужгород. Тут, у «Барбосі» корм сортують і відправляють до регіонів, де йдуть бойові дії. Крім корму, передають медикаменти, переноски та вольєри. Наразі 2 вантажівки від чеських благодійників прямують на схід. 3 тонни корму від угорців розвантажують в «Барбосі» для подальшого відправлення.

Угорські волонтери привезли гуманітарну допомогу для чотирилапих в ужгородський притулок «Барбос» – корм для котів та собак. Звідси вантаж повезуть до інших регіонів – тих, де зараз йдуть бойові дії. Корму привезли чимало – 3 тони.

Читайте також:  У соцмережі опублікували жахливе фото, на якому поруч лежать три мертві собаки. У поліції розпочали перевірки

 

В «Барбосі» його розвантажують і сортують для подальшої відправки. Крім цього, зараз на схід прямують дві вантажівки гуманітарної допомоги для тварин від чеських благодійників. Координує роботу, займається логістикою та налагоджує співпрацю з українськими організаціями Юлія Фірка, українка, що кілька років проживає в Чехії.

Загалом благодійники з Чехії передали понад 200 тон корму, а також медикаменти, переноски та вольєри. Для допомоги тваринам з перших днів війни об’єдналися чеські волонтери.Допомога від чеських та угорських партнерів надходить регулярно.

Організації співпрацюють з притулком «Барбос» перших днів війни і передають корм у великій кількості. За період повномасштабної війни з «Барбосу» в інші регіони передали понад 300 тон корму.

Детальніше в сюжеті "М-студіо":

Нагадаємо, Закарпаття прихистило чотирилапих біженців з Київщини, деякі попрямують до інших країн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0