На Закарпатті вивчатимуть перспективи розвитку альтернативної енергетики

Життя  11 липня 2022 року, 08:30 449

Під час візиту до Австрії очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита разом із головою Уряду землі Бургенланд Гансом Петером Доскоцілом та його командою обговорили поточні питання двосторонньої співпраці між регіонами.

"До кінця 2022 року ми запланували низку спільних заходів, серед яких – проєкти у галузях культури, мистецтва, спорту, екології та професійної освіти.

Окрім того, важливим залишається співробітництво наших регіонів у сфері економіки. Бургенланд – один із найпрогресивніших куточків Європи у питаннях альтернативної енергетики. Передовий досвід набуваємо у співпраці з компанією "Burgenland Energie", – зазначив керівник області.

Читайте також:  Чи підвищуватимуть тарифи на електроенергію: в Україні ввели механізм спецзобов’язань

На запрошення Віктора Микити команда фахівців з енергетики найближчим часом прибуде на Закарпаття для проведення комплексного дослідження регіону щодо альтернативних джерел енергії та можливості інтеграції сучасних технологій у цьому напрямку. За словами голови ОВА, водночас вдасться отримати унікальну аналітичну інформацію, яка дозволить приймати рішення стосовно перспектив розвитку області.

"Вивчаючи досвід наших партнерів, бачимо, що ефективна робота у напрямку енергозабезпечення на регіональному рівні можуть сприяти реальному розвитку громад. Особливо це стосується населених пунктів у гірській місцевості.

Усе це стає можливим завдяки ініціативі й роботі Ганса Петера Доскоціла та його команди. І результати найближчим часом будуть відчутні на усіх рівнях", – наголосив Віктор Микита.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0