Це найгірший варіант: хто може стати ймовірним наступником путіна

Життя  15 липня 2022 року, 13:37 7002

Секретар Ради Безпеки російської федерації Микола Патрушев, за чутками, зараз найближчий до путіна, саме йому диктатор довіряє більше, ніж усім іншим.

Джерела, близькі до верхівки російського керівництва, стверджують, що саме Микола Патрушев має зараз на володимира путіна найбільший вплив з усього його оточення. Telegram-канал Generall SVR стверджує, що головний інструмент впливу Патрушева – це страх. Секретар Ради Безпеки росії постійно лякає путіна можливими змовами та замахами на життя.

Як пише канал, вчора, Патрушев мав майже двогодинну розмову з путіним, якою залишився дуже задоволений. Нібито путін не покладав на Патрушева особисту відповідальність за проблеми з реалізацією військових планів. За інформацією каналу, путін дав зрозуміти Патрушеву, що вважає його ледь не єдиною по-справжньому довіреною особою та другом у системі влади. Також президент пообіцяв, що в разі різкого погіршення стану його, путіна, здоров’я фактичне управління країною тимчасово перейде саме до Патрушева.

Читайте також:  "Ми чогось серйозно поки що не починали", – путін про війну в Україні

"Лікарі путіна наполягають на необхідності проведення йому хірургічної операції в найближчому майбутньому, і хоча президент не дав принципової згоди і дата операції не погоджена, але він поквапився порозумітися й отримати реакцію та обіцянки від Патрушева", – повідомив канал.

Також інформатори Generall SVR наполягають на тому, що секретар Ради Безпеки Микола Патрушев, як можливий "тимчасовий повірений" у справах президента і керівник країни – це найгірший варіант, нехай навіть тимчасового, "наступника" з усіх можливих.

Вважається, що все, замислене путіним, втілюється Патрушевим, і саме це слугує такою тісною сполучною ланкою між ними двома. 

Багато хто, а, можливо, й сам путін бачать у Патрушеві ймовірного наступника. Але в такому разі жодного позитивного для України та всього світу прогнозу бути не може.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0