На Закарпатті впроваджено програму підтримки й організації дозвілля для військовослужбовців

Життя  18 липня 2022 року, 16:32 673

Команда Закарпатської ОВА розробила та впровадила власну програму морально-психологічної підтримки й організації дозвілля для військовослужбовців, які перебувають у пунктах постійної дислокації. Про це повідомив очільник області Віктор Микита.

"Культурний відпочинок і дозвілля необхідні бійцям. Це сприяє моральному та духовному відновленню захисників і членів їхніх родин", – підкреслив голова ОВА.

Читайте також:  Які виплати отримуватимуть переселенці в липні 2022 року

За його словами, в межах програми провели концерти для військових, де виступили гурти "Rock-H", "Анця", "Артбатальйон", частували домашньою випічкою.

Також організували екскурсії до Закарпатського краєзнавчого музею, Музею архітектури та побуту, Єпископської резиденції в Ужгороді, Перечинського міського музею, музею "Лемківська садиба", Невицького замку, пішохідні екскурсії обласним центром та інше.

"Дякую команді за ефективну роботу. Впроваджені заходи сприяють всебічному відновленню наших воїнів, а тим, хто вступив до лав закарпатських військових формувань з інших регіонів, дає можливість ближче познайомитися з культурою та історією нашого краю", — підкреслив Віктор Микита.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0