Створені виборчі дільниці: окупанти хочуть приєднати 2 області України до росії

Життя  22 липня 2022 року, 20:46 4232

У військовій розвідці вважають, що заява російської влади про "розширення географічних кордонів спецоперації" є підґрунтям для приєднання до рф окупованих територій на півдні України. 

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький на брифінгу

На його думку, голова російського МЗС сергій лавров зробив таку заяву для підготовки міжнародної спільноти до просування політики щодо "захисту російськомовного населення в Україні".

Читайте також:  "путін наказав військам захопити одну з областей України", – ISW

Скібіцький додав, що росіяни планують провести так звані "референдуми" чи іншим шляхом приєднати окуповані території до росії, зокрема Херсонщини та Запорізької області. 

"Ми вже знаємо, що на окупованих територіях створені виборчі дільниці, окупанти активно складають списки для проведення референдуму", – зазначив Скібіцький.

"На цих територіях гуманітарна ситуація дуже складна, жорсткий контроль з боку росіян за нашими громадянами. Тому, порадити щось дуже складно. Однак, необхідно підтримувати бойовий дух. Рух супротиву він діє і ви бачите його результати", – підсумував представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, українців закликали якнайшвидше евакуюватися з Херсонської і Запорізької областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0