Польща запроваджує для українських біженців важливий електронний документ

Життя  23 липня 2022 року, 13:10 5635

Польща запроваджує для українських біженців електронний документ, який називається Diia.pl. Цей документ підтверджує легальне перебування біженців із України на території Польщі і з його допомогою українці зможуть подорожувати в межах Євросоюзу та перетинати його зовнішні кордони.

Міністерство внутрішніх справ та адміністрації подало до Європейської комісії заявку на тимчасове користування Diia.pl документ як підтвердження законності перебування в Польщі. Інформацію про Diia.pl одночасно надіслали до держав-членів Європейського Союзу та асоційованих країн Шенгенської зони.

Читайте також:  З 1 липня доведеться платити: для українців скасували популярну послугу в Польщі

Встановити документ Diia.pl можна на мобільні телефони з Android та iOS. Він буде доступний через мобільний додаток mObywat.

Після офіційного повідомлення електронний документ Diia.pl, яким володіє громадянин України чи інший іноземець (перебування якого на території Республіки Польща вважається законним відповідно до Закону про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом у цієї країни), діє як дозвіл на проживання, який використовується разом із дійсним проїзним документом для перетину зовнішнього кордону ЄС.

Це дозволить українцям вільно пересуватися впродовж 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду в межах Шенгенської зони.

Нагадаємо, для українців, які знаходяться в Польщі, озвучили попередження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0