росія заявила про проведення масштабних військових навчань. Названо дату

Життя  27 липня 2022 року, 08:52 1803

У Міноборони рф готуються до проведення масштабних військових навчань "Схід-2022", які відбудуться на полігонах Східного військового округу. При цьому в Міноборони рф переконують – вони нібито не мають стосунку до війни з Україною.

"У період з 30 серпня до 5 вересня 2022 року з військами Східного військового округу під керівництвом начальника Генерального штабу Збройних сил російської федерації відбудеться стратегічне командно-штабне навчання "Схід-2022", – йдеться в повідомленні.

У міністерстві рф переконують, що відпрацьовуватимуть застосування військ у процесі гарантування військової безпеки у східному регіоні. І ці дії нібито не мають стосунку до війни з Україною.

Читайте також:  Вранці росіяни вдарили ракетами по Миколаєву

"До проведення залучається лише частина Збройних сил, чисельність якої є достатньою для виконання всіх завдань, поставлених Верховним головнокомандувачем", – заявили в Міноборони рф.

Крім сил округу до навчань буде залучено повітряно-десантні війська, далеку авіацію, військово-транспортну авіацію. Навчання охоплять 13 полігонів.

Міноборони також повідомило, що у маневрах візьмуть участь контингенти інших країн. Ймовірно йдеться саме про білорусь.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0