На війні загинули двоє братів із Закарпаття, а третій – поранений

Життя  28 липня 2022 року, 09:28 34005 ФОТОФАКТ

На Закарпатті в одній сім’ї із трьох братів двоє віддали свої життя за Україну, а третього важко поранено. Так, днями поховали бійця Олександра Щадея, який загинув під Бахмутом.

А буквально півтора місяця тому попрощалися із його старшим братом Віталієм Щадеєм, який також загинув на фронті. Третій брат, Сергій, зараз у шпиталі.Докладніше про це читайте у матеріалі.

Два брати віддали свої життя за Україну

У селі Боронява Хустського району місцеві жителі не можуть прийти до тями від страшної звістки. Днями на Донеччині, під Бахмутом, загинув 45-річний Олександр Щадей. Він став другим сином у сім’ї, хто віддав своє життя за Україну.

Читайте також:  Два брати із Закарпаття віддали свої життя за Україну

На початку червня на фронті загинув його старший брат, 50-річний Віталій Щадей. А наймолодший брат, 33-річний Сергій зараз перебуває в одеському шпиталі. Він сильно поранений, у нього пошкоджене око, ймовірно, йому потрібна реабілітація за кордоном.

Віталій Щадей

У старших братів залишилися сини

У селі розповідають, що всі три брати на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну пішли воювати. Віталій та Сергій записалися до Хустської тероборони, пізніше їх відправили на фронт.

А Олександр довгий час жив у іншій області та повернувся на Закарпаття вже на початку війни. Він також вирушив у військкомат і пішов воювати.

Олександр Щадей

"Батько братів Іван Щадей при Союзі був головою колгоспу в селі. Відома та шанована людина. Зараз він вже у похилому віці і, на жаль, самостійно не може пересуватися. Мама братів все життя займалася вихованням дітей. У них ще є дочка, але, на жаль, у неї проблеми зі здоров’ям. Зараз мама дуже важко переживає горе, що звалилося на неї, відразу втратити двох синів. І третьому тепер теж потрібне піклування", – розповідає одна з місцевих мешканок.

У старшого Віталія залишилися дружина, два сини, Олександр має сина від першого шлюбу. У молодшого Сергія немає своєї родини. До війни Сергій та Віталій їздили на заробітки до Європи.

У селі кажуть, що родина роботяща, а батьки виховали своїх дітей патріотами України. І тепер вони заплатили дуже високу ціну за любов до батьківщини.

Джерело: Обозреватєль
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
1 28.07.2022, 11:21
Се просто ..... вітпустіть молодшого додому, хтось нехоче йти воювати а в когось двоє дітей загинули