Між Закарпатською і Луганською військовими адміністраціями підписано угоду про партнерство

Життя  1 серпня 2022 року, 10:28 807

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита повідомив, що в Ужгороді було підписано угоду про співробітництво та партнерство між Закарпатською і Луганською обласними військовими адміністраціями.

Про це він зазначив в соцмережі Фейсбук.

Читайте також:  Українські захисники знищили склади боєприпасів та командний центр ворога на Луганщині

"Сьогодні в Ужгороді разом з очільником Луганщини Сергієм Гайдаєм підписали Угоду про співробітництво та партнерство між Закарпатською і Луганською обласними військовими адміністраціями. Відтепер на базі нашої ОВА на період воєнного стану буде працювати група фахівців Луганської адміністрації, які опікуватимуться гуманітарними питаннями щодо ВПО з їхньої області", – йдеться в повідомленні Віктора Микити.

"Через окупацію десятки тисяч людей уже вимушено переїхали на Закарпаття. Ми очікуємо додаткові хвилі переселенців і комплексно готуємося до вирішення цього питання. Фахівці Луганської ОВА приєднаються до нашого гуманітарного штабу, будуть координувати потік вимушених переселенців зі свого регіону, підготують спеціально облаштовані приміщення для тимчасового проживання людей, займатимуться питаннями освіти, працевлаштування, соцзахисту тощо", – додав голова Закарпатської ОВА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Dfhh 01.08.2022, 15:15
Між ким??? Луганською? Це все рівно що між Закарпатською і Атлантидою.))))