На Закарпатті відкрили Літню школу інформатики

Життя  1 серпня 2022 року, 13:31 451

В Ужгороді запрацювала Літня школа інформатики. Це спільний пілотний проєкт ОВА, Ужгородського національного університету та Закарпатського ІТ-кластера.

"Залучення дітей краю до сучасної освіти, яка відповідає вимогам сьогодення, – один із головних моїх пріоритетів та завдань нашої команди, – підкреслив Віктор Микита. – Як батько чотирьох дітей, я чітко усвідомлюю, що саме їм потрібно, чого не вистачає і що ми повинні зробити, аби дати їм ті можливості, яких не було колись у нас".

Читайте також:  Що буде з учнями, яких батьки не захочуть відпускати в школу з 1 вересня

За його словами, це складні реформи, які іноді можуть здаватися довготривалими, а інколи можуть не знаходити розуміння, але здебільшого в людей, які застрягли у радянських шаблонах, нав’язаних тоталітарними системами минулого.

"Хай там що, ми рухаємося вперед і зараз робимо безпрецедентний крок у зміні підходів до сучасної освіти в нашому регіоні", – зауважив очільник ОВА.

Протягом тижня 200 дітей з усієї області матимуть можливість ознайомитися з реальною роботою напрямку інформаційних технологій, побувати в хабах Закарпатського ІТ-кластера, пройти курс базового навчання з програмування, яке забезпечать фахівці світового рівня, попрацювати на передовому комп’ютерному обладнанні, опанувати спецтермінологію англійською з кращими філологами краю, відпочити, знайти нових друзів та отримати незабутні враження. 

"Найголовніше – ми створюємо можливості для майбутньої професійної орієнтації та доступу дітей до сучасних технологій незалежно від будь-яких соціальних факторів.

За результатами роботи буде проведено детальний аналіз, який дозволить нам у майбутньому ефективно оптимізувати цей процес", – наголосив Віктор Микита.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0