Укриттях освітніх закладів обладнають Wi-Fi: для цього потрібно подати заявку

Життя  4 серпня 2022 року, 12:28 512

Українські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети безоплатно отримають роутери та необхідну техніку для швидкісного інтернету в укриттях від телеком-компаній.

Представники закладів освіти зможуть подати заявку на Wi-Fi в укриттях через онлайн-форму. Як повідомляє Мінцифри, згодом буде створено дашборд, де в реальному часі можна буде відстежувати, скільки отримано заявок і звідки.

Читайте також:  З 1 вересня в школах з’явиться важливе нововведення

Один із пріоритетів Мінцифри – безперебійний зв’язок та інтернет по всій Україні. Для роботи, спілкування та найголовніше – навчання. Сьогодні в Україні 30% шкіл мають укриття. З 1 вересня вони готуються відкривати двері школярам. 

"Ми продовжуємо покривати Україну якісним інтернетом. Але тепер робимо це не тільки на землі, а ще й під землею. Це новий виклик не тільки для телеком-фронту, а й для освітнього процесу. Бо діти є надвразливими у воєнний час. Наша місія – максимально допомогти їм відчувати нормальне життя і продовжувати робити звичні речі", – Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації.

Ми вже маємо перші 2500 роутерів та 1000 модемів від соціально відповідальних компаній, які поїдуть до закладів освіти. Щоб забезпечити укриття всіх шкіл, ліцеїв та гімназій швидкісним інтернетом до початку навчального року, будемо залучати технічні компанії та українських інтернет-провайдерів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0