За яких умов Україна відновить мирні переговори з росією

Життя  8 серпня 2022 року, 20:25 1818

Мирні переговори з Росією можливі тільки після стратегічних поразок окупаційної армії на фронті. Вимоги країни-окупантки, які вона висуває зараз, є неприйнятними для України, про це сказав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю Le Figaro. 

"На жаль, із Росією домовитися сьогодні неможливо. Росія обов’язково відмовиться або спробує обдурити договірні сторони. Вона на повну використовує свої експансіоністські можливості й хоче просунути статус-кво, який є неприйнятним для України. Тому треба розуміти, що переговорний процес із Росією можливий лише за умови кількох важливих тактичних поразок", – сказав Подоляк. 

Читайте також:  Зеленський розповів, як закінчиться війна

Радник голови Офісу президента зазначив, що зараз Росія не може окупувати більше українських територій, а тому бомбардує Україну, щоб деморалізувати населення та поширити панічні настрої серед людей. 

"Їхня мета – деморалізувати й посіяти паніку серед населення, щоб воно тиснуло на уряд і вимагало негайного укладення мирного договору на будь-яких умовах. Але Україна зараз вкрай мобілізована, і населення розуміє, що ті жертви, на які воно сьогодні йде, необхідні для перемоги над Росією", – пояснив Михайло Подоляк. 

Також він зазначив, що зараз контактів між Україною та Росією немає. 

Нагадаємо, ЗСУ можуть до кінця року вийти на позиції 23 лютого. Але є умова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0