Президент Зеленський прокоментував вибухи на аеродромі в Криму

Життя  10 серпня 2022 року, 05:51 5083

Президент Володимир Зеленський у контексті новин про серію потужних вибухів на захопленому росіянами військовому аеродромі "Саки" в Новофедорівці запевнив, що Україна ніколи не відмовиться від Криму.

Про це глава держави сказав під час свого традиційного відеозвернення увечері 9 серпня.

"Сьогодні багато уваги до тематики Криму. І це правильно. Бо Крим – український, і ми ніколи від нього не відмовимося", – запевнив Зеленський.

Читайте також:  У Криму на військовому аеродромі прогриміли вибухи. Люди в паніці тікають

Президент нагадав, що саме з окупації Криму почалася російська війна проти України. За його словами, РФ перетворила півострів з найкращого місця у Європі у найнебезпечніше.

"Росія принесла в Крим масштабні репресії, екологічні проблеми, економічну безвихідь і війну. Війну. Можливо, історики колись визначать, скільки людей було вбито через використання росією Криму для терору. Десятки тисяч? Сотні тисяч? Від України й Грузії до Сирії та більш віддалених регіонів", – зазначив глава держави.

Зеленський попередив, що присутність російських окупантів у Криму – це загроза для всієї Європи, Чорноморського регіону і глобальної стабільності.

"Не буде стабільного й тривалого миру і в багатьох країнах на узбережжі Середземного моря, поки Росія має змогу використовувати наш півострів як свою військову базу", – пояснив він.

Президент певен: російська війна проти України та проти всієї вільної Європи почалася з Криму і має закінчитися Кримом – його звільненням.

"Сьогодні неможливо сказати, коли це станеться. Але ми постійно додаємо необхідні компоненти у формулу звільнення Криму", – підсумував Зеленський.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0