Київський університет права Національної академії наук України запрошує на навчання у 2022 році

Життя  12 серпня 2022 року, 11:45 418

Київський університет права НАН України створено у 1995 році на базі Інституту держави й права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України. Це один з найавторитетніших провідних навчальних закладів України та єдиний у нашій державі заклад освіти, підпорядкований Національній академії наук України.

У нас працюють найкращі! Висококваліфіковані викладачі – доктори та кандидати наук, які користуються авторитетом і визнанням у науково-освітньому просторі України. В університеті регулярно проводяться майстер-класи для здобувачів вищої освіти із залученням фахівців юристів, науковців, громадських та державних діячів у сфері права та історії права як з України, так і з Угорщини, Польщі, Швеції, Німеччини, Канади, США тощо. Також до навчального процесу залучені відомі юристи-практики, судді, адвокати, нотаріуси, а також представники дипломатичних служб України.

Наш заклад – це інноваційні освітні програми та сучасна матеріально-технічна база. Унікальні аудиторії атріуми, навчальні аудиторії обладнані інтерактивними дошками та мультимедійними проекторами, комп’ютерні класи, оснащені сучасним обладнанням, лінгафонний кабінет, музей криміналістики ім. Ганса Гроса, спортивні комплекси, фітнес-зал, їдальня-кафе, бібліотека. Вільний доступ до Wi-Fi як у навчальному корпусі, так і в гуртожитку.

Студенти мають можливість поселення в гуртожитку та навчання на військовій кафедрі.

Студенти мають змогу брати участі у міжнародних науково-практичних конференціях, які проводяться на базах закладів вищої освіти Угорщини, Азербайджану, Ізраїлю, Польщі, Швейцарії та ін.

Наш диплом відкриває для кожного можливості кар’єрного зростання.

Випускники Університету зможуть успішно реалізувати себе на підприємствах (установах, організаціях) різних форм власності, в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладах освіти, науково-дослідних установах. Наші випускники працюють у Верховному Суді, Антикорупційному суді, Міністерстві юстиції та інших установах.

Чекаємо на Вас в Приймальній комісії за адресою: м. Київ, вул. Доброхотова, 7а (ауд.112, 214). 

Контакти: 

  • +38 (044) 424-91-37; +38 (067) 386-88-01 – Антонова Олена Михайлівна (відповідальний секретар приймальної комісії)
  •  + 38 (050) 983-24-20 – Ярошевська Тетяна Юріївна (заступник відповідального секретаря приймальної комісії)
  •  + 38 (096)977-99-27 – Перелигіна Раїса Володимирівна 
  • + 38 (044)450-21-24 – Маркевич Анатолій Миколайович
  • +38 (044) 409-23-88 – Юрій Ладиславович Бошицький (ректор КУП НАНУ) 
  • e-mail: [email protected]
  • [email protected]
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0