росія готує неприємний "сюрприз" на День Незалежності: яка небезпека загрожує Україні 24 серпня

Життя  18 серпня 2022 року, 12:09 1277

Управління стратегічних комунікацій ЗСУ у своєму телеграм-каналі повідомляє, що росія концентрує біля кордонів з Україною та на окупованих територіях велику кількість ТПК із ЗУР до ЗРК С-300.

СтратКом ЗСУ повідомляє, що на початку серпня з улан-уде вийшов ешелон з боєприпасами у складі 28 вагонів, із ракетами для ЗРК С-300 у кількості 32 ЗУР. До кордону з Україною ешелон орієнтовно прибуде у 20-х числах.

Читайте також:  ЗСУ відбили спробу наступу під Авдіївкою: головне зі зведення Генштабу

Згідно з цією інформацією, до середини серпня з арсеналу комплексного зберігання ракет, боєприпасів та вибухових матеріалів в котово було вилучено понад 120 контейнерів із ракетами до ЗРК С-300.

Відомо, що у районі Джанкоя було складовано близько 440 ТПК до ЗРК С-300. Після інциденту в Джанкої поки що важко сказати, були ці ТПК знищені повністю, частково чи взагалі – ні.

У зябрівці (білорусь) за 22 км від кордону з Україною так само йде концентрація ракет до С-300 і загальна кількість ТПК перевищує 60 од.

"Загроза масованого обстрілу території України, як мінімум, ракетами С-300 очевидна. З урахуванням прибуття ряду ешелонів до 20 числа, очевидно і те, що вони концентруються до 24 серпня (Дня Незалежності України)", – йдеться в повідомленні СтратКому ЗСУ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0