В Угорщині звільнили головних синоптиків країни через неточний прогноз погоди

Життя  23 серпня 2022 року, 10:27 2108

У понеділок, 22 серпня, уряд Угорщини звільнив президентку Національного метеорологічного агентства Корнелію Радікс та її заступника через скасування великого феєрверку, який мав відбутися в Будапешті в суботу, 20 серпня, коли в країні святкували Національний день. 

Як повідомляє видання digi24, про звільнення головних синоптиків повідомили після критики метеоагентства в проурядових ЗМІ через їхній неточний прогноз.

Читайте також:  Погода на осінь 2022 року: синоптики озвучили перші прогнози

"Вони надали неправдиву інформацію щодо масштабів погоди, що ввело в оману оперативну групу, відповідальну за безпеку", – повідомляли угорські видання. 

В Угорщині уважно ставляться до прогнозів погоди перед масовими заходами після того, як у 2006 році свята були затьмарені сильним штормом, який забрав життя п’ятьох людей. Кілька сотень осіб тоді отримали травми через паніку серед понад мільйона людей, які зібралися подивитися на видовище на березі Дунаю. 

Метеорологічне агентство принесло вибачення наступного дня після того, як прогноз не справдився, посилаючись на "фактор невизначеності", властивий професії метеоролога. 

Феєрверк, названий "найбільшим у Європі" на честь "тисячоліття угорської держави", перенесли на 27 серпня.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0