Відстрочка від мобілізації: стало відомо, чи будуть її продовжувати

Життя  10 вересня 2022 року, 02:40 2767

На урядовому порталі розміщена інформація про відстрочки від мобілізації. Згідно з оприлюдненою інформацією, український уряд передбачив можливість подовження на два місяці чинних відстрочок від призову на військову службу для військовозобов’язаних під час мобілізації та на воєнний час.

Рішення було затверджене 7 вересня, а ініціатором виступило Міністерство економіки України.

Йдеться про відстрочки, надані рішеннями Міністерства економіки в березні-квітні, термін дії яких спливає у вересні-жовтні цього року.

Читайте також:  Ще одній категорії чоловіків дали відстрочку від мобілізації: кого поки не призиватимуть

"Рішення щодо продовження відстрочки на строк до двох місяців може бути прийнято Мінекономіки лише один раз", – йдеться в повідомленні на сайті урядового порталу.

Урядове рішення передбачає також, що витяг з наказу Мінекономіки про відстрочку від призову військовозобов’язаному працівнику може надавати та візувати підприємство, установа чи організація, де він працює.  Цим самим розширюються положення постанови Кабінету Міністрів "Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану" від 03 березня 2022 р. № 194, згідної якої відповідними повноваженнями наділялися лише органи державної влади та інші державні органи.

Зазначається, що ця норма покликана зменшити навантаження на органи державної влади, що дозволить вивільнити ресурси для посилення роботи на інших напрямках.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0