ЗСУ звільнили від окупантів понад тисячу квадратних кілометрів української території

За останні дні ЗСУ звільнили від окупантів понад тридцять населених пунктів у Харківській області. Про це 10 вересня повідомив Генштаб ЗСУ.
Понад тисячу квадратних кілометрів української території звільнено від окупантів. На окремих напрямках підрозділи Сил оборони вклинилися в оборону противника на глибину до 50 км. Звільнено або взято під контроль понад тридцять населених пунктів, які були тимчасово захоплені російськими окупантами у Харківській області.
На звільнених територіях, деокуповані громади повертаються до життя. Проводиться розмінування місцевості. Підрозділи Національної гвардії України проводять стабілізаційні заходи.
Читайте також: Володимир Зеленський показав відео, як встановлюють прапор над звільненою Балаклією
Відновлено роботу Нацполіції. Поліцейські фіксують численні злочини ворога на українській землі, готові протидіяти провокаціям та проникненню диверсійно-розвідувальних груп.
Місцевому населенню негайно надається вся можлива допомога, адже окупанти залишили після себе знищену інфраструктуру, зруйновані будинки мирних громадян та купи металобрухту.
Нагадаємо, в Міноборони зробили заяву щодо виїзду чоловіків за кордон.