Український студент увійшов у ТОП-10 найкращих студентів світу

Життя  12 вересня 2022 року, 16:34 1111

Студент КПІ імені Ігоря Сікорського Ігор Клименко вийшов до фіналу Всесвітньої студентської премії Global Student Prize та став одним із претендентів на нагороду у 100 000 доларів, яку отримає найкращий студент планети. 

Нещодавно світова премія Global Student Prize оголосила ТОП-10 найкращих студентів з усього світу. До них увійшов і українець Ігор Клименко. У 5-му класі, коли почалася війна в Україні, він зрозумів, що хоче допомогти своїй країні, і почав розробляти роботів для розмінування. Останні два роки активно працює над своїм дослідженням Quadcopter Mines Detector, яке успішно презентує на численних конкурсах та виставках.

Читайте також:  Чи дозволять українським студентам виїжджати за кордон

Ігор планує реалізувати свій винахід і почати масове виробництво. Якщо він виграє Global Student Prize, планує використати кошти для залучення нових компаній і організацій, щоб отримати якомога швидше готовий продукт.

Під час визначення фіналіста братимуть до уваги навчальні досягнення, вплив на своїх однолітків, зміни, які здійснює кандидат у своїй спільноті та суспільстві за її межами, подолання складнощів на своєму шляху, креативність та інновації.

Джерело: Освіторія
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0