Кулеба розповів, у чому полягають нинішні цілі росії щодо України

Життя  13 вересня 2022 року, 13:00 620

Цілі росії поки залишаються незмінними. Вона хоче повної поразки України. Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Він підкреслив, що росія хоче повного перезавантаження України тим чи іншим способом. "Залежить від того, які території вони зможуть утримати. Поки їм не вдається стабілізувати лінію фронту, але ніхто не повинен мати ніяких сумнівів щодо кінцевих цілей росії. Це не якась територія України, це перезавантаження всієї України", – заявив міністр.

Читайте також:  Володимир Зеленський поки не вестиме переговори з путіном

Кулеба підкреслив, що будь-які поступки, в тому числі внесення правок до Конституції України або статус російської мови, нічого не зупинять.

"І, до речі, це ситуація, яку ми теж пояснюємо нашим партнерам: якщо ви думаєте, що прийдете до росії, вклонетеся і скажете, що "ми готові там раз-два-три, тільки качайте нам газ за дешевою ціною", то ви помиляєтеся, тому що це теж росію не зупинить", – розповів він.

Міністр нагадав, що росія вже не раз продемонструвала, що їй не можна довіряти.

"Але ще раз підкреслю, що мета росії – коли я говорю про перезавантаження – я маю на увазі, що Україна як успішна європейська демократична держава несумісна з поняттям росії", – додав Кулеба.

Нагадаємо, українців попередили про нову форму російського терору.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0