Митники вилучили партію новеньких iPhone на мільйон гривень

Життя  14 вересня 2022 року, 07:54 594

Їх намагалася завезти на митну територію України закарпатка в обхід декларуванню та оподаткуванню.

13 вересня на митному посту "Ужгород", що на українсько-словацькому кордоні, закарпатські митники задокументували порушення, пов’язане із недекларуванням товару загальною кількістю 5 629 штук.

Зокрема: 10 шт iPhone 13, 5 шт iPhone 13 pro, захисні плівки до телефонів – 2920 штук, захисні чохли до телефонів – 2550 шт, захисні плівки до планшетів – 72 шт, захисні чохли до планшетів – 42 шт, захисні чохли для ноутбуків – 30 шт.

Читайте також:  Митники виявили незадекларованої техніки на сотні тисяч гривень

Повертаючись зі Словаччини, 44-річна водійка транспортного засобу марки "Mercedes Benz Sprinter" для проходження митного контролю обрала "зелений коридор". Декларуючи своїм вибором – дотримання митного законодавства та відсутність товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню, – інформує Закарпатська митниця.

Однак, в ході митного контролю, при перевірці особистих речей жительки Закарпаття, що знаходилися у багажному відсіку авто, митники виявили партію айфонів та аксесуарів, орієнтовною загальною вартістю 1 млн гривень.

Незадекларований товар жіночка не визнала своїм особистим, а заявивши, що він належить знайомому. Відтак, відносно співвітчизниці складено протокол за ознаками ч.2 статті 471 МКУ.

Наразі незадекларовані гаджети та аксесуари вилучено до прийняття митницею рішення по справі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0