В Ізюмі на Харківщині знайдено масове поховання людей

Життя  16 вересня 2022 року, 05:47 2670

На кладовищі у лісі біля звільненого від окупантів місті Ізюм Харківської області знайдено місце масового поховання, де закопано більше ніж 400 тіл людей.

Про це радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив в ефірі інформаційного телемарафону.

"Тільки що опубліковували фотографії кладовища у лісі, на якому закопані більше 400 тіл людей. Потрібно буде кожне тіло ексгумувати, як це було в Бучі. В нас є, на жаль, такий негативний трагічний досвід, і будемо встановлювати обставини загибелі кожного з тих більш ніж 400 людей, які закопані на кладовищі біля Ізюму", – сказав Геращенко.

Читайте також:  "Подивіться, яких виродків ви виростили", – Зеленський звернувся до матерів російських військових

Він також повідомив, що Ізюмі в руїнах лежать житлові будинки і з посиланням на дані місцевих жителів розповів, що з-під завалів тільки одного з таких будинків дістали тіла 47 осіб.

Він припустив, що загалом кількість загиблих в Ізюмі під час окупації може наближатись до 1 тис. осіб.

"І це буде більше, ніж у Бучі, в два рази. Звісно, що будемо все перевіряти", – підкреслив Геращенко.

Президент Володимир Зеленський вже прокоментував масове поховання людей в Ізюмі.

"В Ізюмі на Харківщині знайдене масове поховання людей. Необхідні процесуальні дії там уже розпочалися. Більше інформації – чіткої, перевіреної інформації – має бути завтра (16 вересня – ред.). Завтра ж в Ізюмі будуть журналісти – українські та міжнародні. Ми хочемо, щоб світ знав, що реально відбувається і до чого призвела російська окупація. Буча, Маріуполь, тепер, на жаль, Ізюм... Росія всюди залишає по собі смерть. І повинна за це відповідати. Світ повинен притягнути Росію до реальної відповідальності за цю війну. Зробимо все для цього", – заявив глава держави.

Джерело: УНІАН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0