Планують до кінця осені: Закарпатська ОДА повідомила новину

Життя  16 вересня 2022 року, 14:20 772 ФОТОФАКТ

На контрольно-пропускному пункті "Ужгород–Вишнє Нємецьке" 16 вересня керівництво Закарпатської ОВА зустрілося з делегацією Словацької Республіки.  

"Завдяки постійній комунікації та ефективній співпраці двох країн є порозуміння та готовність іти назустріч одне одному, аби найбільший пункт пропуску на українсько-словацькому кордоні працював злагоджено", – прокоментував перший заступник очільника області Мирослав Білецький.

Читайте також:  Зеленський зробив заяву про повернення українців з-за кордону

Під час зустрічі сторони обговорили можливості щодо збільшення пропускної здатності вантажної лінії. За словами Мирослава Білецького, на формування кількакілометрових черг впливає, зокрема, відсутність сканера у вантажному терміналі на словацькій стороні. Це ускладнює роботу митної служби та можливість оперативно перевіряти вміст транспортних засобів.

У жовтні та листопаді словацькі митники отримають два мобільні сканери. Це дозволить збільшити пропускну здатність ПП на 30%, тобто наблизитись до показника близько 200 вантажних авто, які перетинатимуть кордон за добу.

"Вдячні нашим партнерам за порозуміння та оперативне реагування на виклики, які ставить перед нами сьогодення", – зазначив перший заступник голови Закарпатської ОВА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
vasil 16.09.2022, 14:38
Це така правда як ВОШ кашле обыцяють уже пару років а віз і нині там