Із 15 вересня в Закарпатській області ввели нову заборону

Життя  17 вересня 2022 року, 09:39 28107

З 15 вересня на всіх ділянках рік та їх притоках, що пролягають через територію Нацпарку "Синевир", заборонено будь-який вилов риби. Нову заборону ввели через те, що розпочнеться осінньо-зимовий нерест лососевих видів риб.

Заборона триватиме до січня 2023 року. Під час цього періоду на руслах річок та потічків, їх прибережних захисних смугах заборонено проводити будівельні, днопоглиблювальні роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, миття автотранспорту та інші роботи.

Читайте також:  Для жителів одного з міст Закарпаття ввели нову заборону

У НПП "Синевир" також попередили, що із 15 вересня служба держохорони національного парку посилено охороняє водойми. Крім того, закарпатців і гостей краю інформують, що проводитимуться нагляди та рейди за руслами річок та прибережними смугами задля недопущення порушень.

Людей закликають бути відповідальними і з розумінням поставитись до цієї заборони. Якщо ж ви помітите, що хтось порушує нові правила, радять повідомити адміністрацію парку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Правда 17.09.2022, 22:25
Вже пізно щось вводити ,з цим треба боротися!!!Браконьєрство на кожному кроці,в ночі з фонарями і вилками,вдень сітка плюс електрика,до цього всього посуха вода мала,у риби ніяких шансів!!!Штрафи треба страшні,і щоб була гаряча лінія ,рибнадзор має патрюлювати щоб "голодних ненажер"поменьшало