Закарпаття відвідав очільник МОЗ України

Життя  19 вересня 2022 року, 09:07 737

Під час робочого візиту на Закарпаття міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко разом із першим заступником голови ОВА Мирославом Білецьким відвідав Свалявську районну лікарню. 

"Поспілкувалися з керівниками закладів охорони здоров’я, зосередив свою увагу на актуальних проблемах лікарень", – прокоментував Мирослав Білецький.

Читайте також:  Міністр розповів, за якої обставини в Україні введуть карантин

За його словами, наступний рік для країни буде важчим, ніж цей. І передусім з огляду на питання фінансів. Тому для багатьох лікарень важливо максимально грамотно підійти до планування роботи у своєму закладі, до формування її бюджету, а отже, і власних виплат заробітних плат, закупівлі необхідних медикаментів та медичних засобів, подальшого розвитку. Адже від рішення керівника придбати певне медичне обладнання залежить, який пакет надалі заклад зможе законтрактувати і наскільки зросте кількість пацієнтів.

"Водночас органи місцевого самоврядування, як власники лікарень, теж повинні бути зацікавлені у тому, щоб лікарня розвивалася, надавала пацієнтам якісні медичні послуги. Тож не менш важливими є також спрямування видатків з місцевих бюджетів на потреби закладів охорони здоров’я і їхніх працівників", – підкреслив перший заступник голови Закарпатської ОВА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0