Житло для ВПО: у Сваляві чеські благодійники ремонтуватимуть приміщення

Життя  20 вересня 2022 року, 21:48 560 ФОТОФАКТ

20 вересня 2022 року, за участю керуючої справами Закарпатської обласної ради, депутатки ради Мирослави Ливч на базі Свалявського професійного будівельного ліцею відбувся круглий стіл щодо співпраці між чеською благодійною організацією «Людина у біді» та громадською організацією «Авангард 2021» (м. Свалява).  

Пресслужба Закарпатської обласної ради повідомляє, що в ході зустрічі учасники обговорили питання про організацію спільних заходів із ремонту приміщень навчального закладу з подальшим поселенням тут внутрішньо переселених осіб.

Читайте також:  З листопада по лютий: частина закарпатців може отримати 4000 гривень допомоги

Усі напрацьовані домовленості сторони закріпили  підписанням договору про співпрацю між чеською благодійною організацією «Людина у біді» та громадською організацією «Авангард 2021». 

Передбачено, що чеські партнери зобов’язуються надати благодійну допомогу на ремонт приміщень гуртожитку ліцею, громадська організація «Авангард 2021» закупить необхідні матеріали, а майстри та учні ліцею виконають необхідні роботи. Наразі планується підготувати кімнати для проживання переселенців. Станом на сьогодні тут проживає 67  ВПО. Таких благодійних проєктів у нашому краї чеські благодійники реалізують понад 10. 

Мирослава Ливч, підсумовуючи захід, подякувала чеським партнерам, які з самого початку російської агресії допомагають вирішувати низку нагальних питань, зокрема, і облаштування житла для людей, що рятуються від жахіть військової російської агресії.

Нагадаємо, що в Ужгороді старий завод перетвориться на сучасний житловий комплекс

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0