Це неможливо: в Держприкордонслужбі зробили заяву про виїзд чоловіків-студентів іноземних вишів за кордон

Життя  22 вересня 2022 року, 15:28 3106

Українці дедалі частіше порушують питання про виїзд студентів за кордон під час війни. Тому в Держприкордонслужбі зробили заяву. Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко заявив, що наразі виїзд чоловіків-студентів іноземних вишів за кордон неможливий під час воєнного стану в Україні.

З 14 вересня виїзд чоловіків-студентів іноземних вишів за кордон під час воєнного стану в Україні неможливий.

За його словами, останнім часом є дуже багато спекуляцій, коли масово підробляють документи начебто про навчання в іноземних вишах. Лише протягом липня-серпня прикордонники виявили близько 600 таких документів.

Читайте також:  Зеленський зробив заяву про повернення українців з-за кордону

"Через це за 14 вересня рішенням найвищого військового керівництва було ухвалено чергове рішення відмовити такій категорії у праві перетину кордону", – заявив Демченко.

Також речник Держприкордонслужби нагадав, що чоловікам-українцям від 18 до 60 років загалом обмежений виїзд за межі України.

Є, звісно, винятки, прописані в постанові уряду №57, яка передбачає правила перетину кордону громадянами України в період воєнного стану. Але, за словами Андрія Демченка, категорії студентів серед них немає.

Тому коли студентам дозволять виїзд за кордон наразі сказати важко.

Нагадаємо, нещодавно у Верховній Раді порушили питання повернення чоловіків з-за кордону. Нардепи пропонують ввести спеціальний збір.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0