Благодійний забіг для БФ "Таблеточки" від компанії Jabil спільно з Uzhgorod Running Club

Життя  27 вересня 2022 року, 15:06 596 ФОТО

24 вересня вулицями Ужгорода містяни бігли заради того, щоб допомогти. Співробітники компанії Jabil об’єдналися із Uzhgorod Running Club та організували благодійний забіг під назвою "Cancer Awareness Run" (з англ. "Забіг обізнаності про рак") та гаслом " Біжимо заради сміливих".  

55 містян взяли участь і вкотре показали, що серця українців присвячені добру.

Благодійний забіг для БФ Таблеточки від компанії Jabil спільно з Uzhgorod Running Club

Головною місією забігу було привернення уваги спільноти до проблематики захворюваності на рак у всьому світі та Україні зокрема. Важливим також був відкритий збір коштів для підобічних благодійного фонду "Таблеточки". Кожен з учасників мав можливість здійснити особистий благодійний внесок, і тим самим долучитись до нещодавньої донації компанії Jabil на суму 75 000 грн.

Читайте також:  На Лавандовому благодійному забізі зібрали 23000 грн на ремонт техніки військових

Політика соціально-відповідального роботодавця Jabil та корпоративна програма Jabil Cares, спрямовані на те, щоб працівники та жителі спільноти були обізнані та активно залучені до вирішення актуальних суспільних проблем. Окрім цього, компанія масштабує цю позицію, на постійній основі організовує різні благодійні заходи і залучає до взаємодії всіх відкритих і охочих містян.

Благодійний забіг для БФ Таблеточки від компанії Jabil спільно з Uzhgorod Running Club

Для проведення забігу був обраний саме вересень, адже це всесвітній місяць обізнаності про ракові захворювання. Охочі бігли дистанції відстанню 2 і 5 км, що пролягали до транспортного та підвісного мостів, далі через Боздоський парк до місця розвороту і повернення до місця старту/фінішу.  Протягом забігу на Набережній Незалежності був розміщений тематичний тент із банером, який закликав всіх приєднуватися до благодійності і спрямовував охочих на сайт "Таблеточки" для здійснення донатів.

У цей день набережна була наповнена тими, хто небайдужий до існуючих проблем і обрав спорт, як інструмент допомоги. До забігу приєдналися люди, які щиро вірять, що краще допомогти тим, чим можеш, ніж вважати, що від тебе нічого не залежить.

Благодійний забіг для БФ Таблеточки від компанії Jabil спільно з Uzhgorod Running Club

Закликаємо долучатися до подібних заходів, читати про проблеми, розповсюджувати інформацію і допомагати потребуючим. Тривала війна в Україні запустила в наше життя розуміння того, що благочинність і допомога – це обов’язковий ритуал кожного українця, а завдання кожного з нас підтримувати та не залишатися осторонь проблем один одного.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0