Приблизно 1 жовтня: що планує зробити росія

Життя  27 вересня 2022 року, 14:07 4727

Російська влада може оголосити про анексію окупованих територій України приблизно 1 жовтня, щоб примусово відправити українських громадян на війну проти ЗСУ в рамках осінньої призовної кампанії. Про це повідомив Інститут вивчення війни (ISW).

Якщо це станеться, кремль, швидше за все, накаже Міністерству оборони росії включити українських цивільних осіб на окупованих і нещодавно анексованих українських територіях до російського призовного циклу, розширивши примусову мобілізацію для боротьби проти України, зазначають аналітики.

Читайте також:  Президент Зеленський припустив, що ядерна погроза з боку росії – не блеф

Водночас рф намагається вивести з реальності серйозні проблеми під час проведення своєї "часткової мобілізації", але його наративи навряд чи заспокоять росіян, які можуть бачити справжні помилки навколо них, вважають в ISW.

Зусилля кремля щодо заспокоєння російського населення поки що не увінчалися успіхом, оскільки протести відбулися як мінімум у 35 населених пунктах 25 вересня та як мінімум у 10 населених пунктах 26 вересня.

росія проводить оголошену резервну часткову мобілізацію, начебто це була часткова військова повинність, посилюючи суспільне невдоволення, наголошують аналітики.

Нагадаємо, українська розвідка дізналась, що ганебного задумали росіяни.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0