Від початку року на Закарпатті всиновили 30 дітей

Життя  30 вересня 2022 року, 15:00 424

У Закарпатській області від початку року всиновили 30 дітей. Про це на брифінгу повідомила Світлана Якімеліна, начальниця Служби у справах дітей ОВА. 

"Майже 80% з них – віком до 5 років, натомість підлягають усиновленню здебільшого старші 6-7 років. Водночас кількість дітей, яким потрібна родина, зменшується. Станом на сьогодні в області це 485 осіб, що становить 23,8% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (2050), проти 24,2% минулого року", – підкреслила Світлана Якімеліна. 

Читайте також:  У Мукачеві вдочерили дівчинку, яку покинули батьки

За її словами, на Закарпатті все більше людей бажають усиновити дитину. Так, на регіональному обліку зараз перебувають 73 кандидати, з них 62 – подружні пари. У цей період у 2022 році на обліку було 46 осіб. Тобто кількість охочих зросла більш ніж на 50%. Зокрема, це пов’язано й з тим, що багато людей вимушено перемістилися в нашу область.

Начальниця Служби у справах дітей ОВА також зауважила, що загалом у регіоні проживають 615 усиновлених дітей, за умовами утримання й виховання яких фахівці здійснюють відповідний нагляд.  

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0