У Туреччині спустили на воду побудований для України корвет

Життя  3 жовтня 2022 року, 08:04 750

2 жовтня у Туреччині відбувся спуск на воду нового українського протичовнового корвета типу Ada "Гетьман Іван Мазепа" для ВМС ЗСУ.

Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська у Telegram.

Читайте також:  Україні передадуть кілька військових кораблів

"У Туреччині мала честь спустити на воду корвет, який служитиме Україні й водночас матиме турецьке серце. Протичовновий корвет типу Ada "Гетьман Іван Мазепа" (це ім’я обрав для нього Президент України ще у 2021 році, коли розпочиналось будівництво), буде першим кораблем такого класу для Військово-Морських Сил України", – заявила вона.

У церемонії спуску бойового корабля "Гетьман Іван Мазепа" взяв участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа.

"Надважлива для України та її Військово-Морських Сил подія вкотре засвідчує, що в умовах вирішальної війни за нашу незалежність і територіальну цілісність, за волю багатонаціонального українського народу, за свободу і гідність ми маємо прекрасного друга – Турецьку Республіку, – звертаючись до присутніх наголосив командувач ВМС ЗС України віцеадмірал Олексій Неїжпапа. – Наше співробітництво отримує ще один вимір – прекрасний корвет, який вже скоро захищатиме Україну, вільне судноплавство, що безумовно є спільною метою наших країн".

Джерело: АрміяІнформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0