Колишній глава ЦРУ розповів, як НАТО може відповісти росії у випадку застосування нею ядерної зброї

Життя  3 жовтня 2022 року, 11:19 1297

Використання тактичної ядерної зброї президентом рф володимиром путіним не змінить ситуацію на полі бою, але НАТО має показати, що в жодному разі застосування ядерної зброї є неприйнятним.

Про це генерал армії у відставці та колишній глава ЦРУ Девід Петреус розповів у ефірі телеканалу ABC. Він зазначив, що путін "програє", попри "відчайдушні" кроки у війні, яка триває з лютого 2022 року.

"Президент Зеленський і Україна мобілізувалися набагато краще, ніж росія", – сказав Петреус. "Україна мобілізувала, навчила, спорядила, організувала та застосувала війська незрівнянно краще, ніж росія".

Читайте також:  В росії зробили прогноз щодо ядерного удару по Україні

Петреус зазначив, що зараз росіяни не можуть виграти у війні з Україною та будуть продовжувати програвати на полі бою.

"Переговори, як сказав президент Зеленський, будуть кінцевою метою", – сказав Петреус, хоча найближчий дипломатичний результат може бути малоймовірним, оскільки Зеленський дав зрозуміти, що Україна погодиться на переговори лише "з іншим президентом росії".

"Для путіна і для росії все може стати ще гірше. І навіть використання тактичної ядерної зброї на полі бою цього анітрохи не змінить", – сказав Петреус і додав, що ядерну загрозу потрібно сприймати "серйозно".

На запитання чи відбудеться пряме втручання НАТО у війну у випадку використання рф тактичної ядерної зброї, Петреус зазначив, що у відповідь (на ядерний удар – ред.) США та їх союзники по НАТО можуть "знищити всі російські збройні сили, які ми зможемо побачити та ідентифікувати на полі бою" в Україні та кораблі у Чорному морі. Він відзначив, що США не хоче спричинити ядерну ескалацію, але потрібно показати, що "це буде неприйнятно в жодному разі".

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0