Сім’ї загиблих захисників із Закарпаття отримають по 100 тисяч гривень

Життя  5 жовтня 2022 року, 20:35 2324 ФОТОФАКТ

Сьогодні рішення щодо виплат сім’ям загиблих воїнів із Закарпаття підтримала профільна комісія облради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення і учасників АТО/ООС. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.

Ідеться про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих мешканців Закарпатської області – учасників військових дій в період запровадження воєнного стану в Україні, відповідно до рішення обласної ради від 28 лютого 2022 року №564 «Про внесення змін і доповнень до Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки».

Читайте також:  Сумні новини із передової надійшли у дві громади Закарпаття

За словами голови комісії Ольги Олексик, цього разу допомогу пропонується надати родинам 19-х загиблих земляків.

Присутня на засіданні керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч також запропонувала членам комісії підтримати дофінансування програми «Турбота» на 2 млн 560 тис грн із розрахунку по 40 тис грн на кожного депутата облради. Ці кошти депутати матимуть змогу витратити на надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення краю. Цю пропозицію було також підтримано.

У роботі комісії взяли участь заступник голови облради Андріана Сушко, заступник голови комісії Федір Яринич, секретар — Євген Мешко, члени комісії Єлизавета Біров і Петро Добромільський та в. о. начальника відділу оформлення допомог, військових пенсій та пільг Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Байда.

Нагадаємо, що на війні загинув військовий із Берегова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0