• Telegram 11 700+
  • Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+
  • Життя
  • Королевська платить за свою "Мрію" на Першому більше, ніж півтисячі за секунду (ВІДЕО)

Показ передвиборчих роликів під час прямої трансляції матчів Євро-2012 з 21:00 коштує 513 гривень за секунду. Саме такі ціни повідомили у відділі реклами Першого Національного. У період з 19:00...

Показ передвиборчих роликів під час прямої трансляції матчів Євро-2012 з 21:00 коштує 513 гривень за секунду.

Саме такі ціни повідомили у відділі реклами Першого Національного.

У період з 19:00 до 21:00 ціни трохи нижче - 376 гривень за секунду.

Один з лідерів трансляції - передвиборчий ролик Наталі Королевської "У мене є мрія". Його тривалість - 31 секунда.

Таким чином вартість одного показу ролика коштує майже 13 тисяч гривень. Їх під час перерви між 1 та 2 таймами мінімум три. Загалом - 39 тисяч гривень в проміжку 15 хвилин.

Окрім Королевської у ефірний час також потрапляють ролики "Партії регіонів" та Арсенія Яценюка.