Закарпаття втратило 22-річного військового

Життя  12 жовтня 2022 року, 08:13 2816 ФОТО

На війні минулого тижня загинув закарпатець Михайло Васильович Чорей. Про це 11 жовтня повідомила Тересвянська громада. Михайло народився 19 вересня 2000 року в селі Крива Тячівського району.

Михайло проживав разом із батьком, який займався його вихованням. Бабуся, з сім’єю якої він виріс, піклувалася про нього з самого дитинства. Навчався у Кривській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, повну загальну середню освіту та фахову спеціальність здобув у Тячівському професійному ліцеї.

На війні загинув закарпатець Михайло Чорей

Читайте також:  В області провели в останню путь ще одного Героя

Народився Михайло, коли незалежній Україні вже минало 9 років, у юному віці вирішив обрати професію, яка вимагає великої відваги та мужності, військового. З власної волі, став на захист державного суверенітету та територіальної  цілісності України.

4 червня 2020 року прийнятий на військову службу за контрактом. У військовій частині міста Володимир Волинської області склав присягу на вірність українському народові. У  цьому ж році  пройшов базову загальновійськову підготовку.

У 2021 році, пройшов фахову підготовку, отримав військово-облікову спеціальність у навчальному артилерійському полку Сухопутних військ Збройних Сил України. Із 2021 року – учасник бойових дій…

Михайло був на захисті Батьківщини з початку повномасштабного вторгнення, обороняючи Україну, загинув від рук російських окупантів 4 жовтня 2022 року. Мужньо захищав рідну державу від ворога, її незалежність, волю та свободу. У цій кривавій боротьбі Михайло Чорей пожертвував найціннішим – власним життям…

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0