Холодний душ на голову. Україна-Франція – 0:2 (ВІДЕО)

Перший тайм пройшов з очевидною перевагою Франції. Два рази блискуче зіграв П'ятов, відбивши найскладніші удари. Але був гольовий момент і в України. Селін зробив зі своєї половини поля передачу в...

Перший тайм пройшов з очевидною перевагою Франції.

Два рази блискуче зіграв П'ятов, відбивши найскладніші удари. Але був гольовий момент і в України. Селін зробив зі своєї половини поля передачу в штрафну французів, Шевченко прийняв м'яч і зльоту пробив. Шкода, потрапив у воротаря. В кінці тайму суддя був зобов'язаний показати другу жовту картку Менез. Він прямою ногою пішов у двобій з Селіним.

На початку другого тайму прес атак збірної Франції просто розчавив оборону Україні. Українці пропустили два м'ячі. Також один раз українців врятував П'ятов і ще раз за нас зіграла штанга. В Україні міг відзначитися Шевченко, але м'яч після його дальнього удару пройшов поряд з верхнім кутом воріт....

Україна – Франція 0:2 (Менез, 53; Кабай, 56)Україна: П’ятов, Селін, Хачеріді, Михалик, Тимощук, Гусєв, Ярмоленко (Алієв, 68), Назаренко (Мілевський, 60), Коноплянка, Шевченко, Воронін (Девіч, 46)Франція: Льоріс, Дебюши, Рамі, Мексес, Кліши, Кабай (М’Віла, 68), Рібері, Насрі, Менез (Мартен, 73), Діарра, Бензема (Жиру, 76)Попередження: Селін, Тимощук – Менез, Дебюши, Мексес.