Українців попередили про можливі проблеми з інтернетом

Життя  15 жовтня 2022 року, 20:10 4954

У разі тривалого вимкнення електроенергії резервні джерела живлення базових станцій для забезпечення мобільного зв’язку можуть підтримувати роботу протягом 4-5 годин. Тобто, українці будуть хоч і без електрики, проте зі зв’язком.

Втім, швидкість інтернету може знизитись – через різке збільшення навантаження у зв’язку з переходом користувачів з домашнього інтернету на мобільний.

Читайте також:  У Зеленського озвучили термінове звернення для жителів кількох областей

Про це розповів начальник технічного департаменту Центр Vodafone Україна Ігор Зазулик. "Всі базові станції забезпечені резервними джерелами живлення. Це батареї, які автоматично вмикаються, коли централізоване електроживлення припиняється. Батареї в середньому можуть забезпечувати роботу протягом 4-5 годин", – зазначив він.

При цьому Зазулик наголосив: підвищити тривалість роботи мережі можуть і генератори. Залежно від параметрів об’єктів, що живляться від генератора, одна його заправка забезпечує від 8 годин до 2 діб автономної роботи – далі все залежить "від можливості проводити регулярні аварійні виїзди для поповнення запасу пального".

Втім, генераторами обладнано не кожну базову станцію. Ними оснащуються важливі вузлові майданчики та ключові базові станції, які можуть підтримувати найбільший відсоток покриття.

Нагадаємо, раніше ми писали, що необхідно мати в разі відсутності електрики.

Джерело: Обозреватєль
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0