На передовій загинув закарпатець, якого призвали на службу у перший тиждень війни

Життя  18 жовтня 2022 року, 09:58 3676 ФОТО

Від рук окупантів 15 жовтня 2022 року загинув старший механік-водій гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу 3-ої гірсько-штурмової роти військової частини А1778,старший солдат Ріпич Василь Васильович.

На війні загинув закарпатець Василь Ріпич

Житель Закарпаття загинув під час бойових дій поблизу Нової Кам’янки Херсонської області. Василь народився 13 серпня 1977 року. Його призвали на військову службу у перший тиждень війни, а саме 28 лютого 2022 року.

Читайте також:  4 дітей втратили батька: на війні загинув закарпатець

З 2016 року по 2019 рік житель Великого Березного проходив службу за контрактом у ЗбройнихСилахУкраїни, був учасником АТО.

Востаннє Василь Ріпич був вдома, на Закарпатті, у травні цього року. Тоді Василь отримав поранення під час боїв і приїхав проходити курс лікування у госпіталі. Але неспокійно йому було на душі, адже на передовій залишилися побратими.

На війні загинув закарпатець із Великого Березного Василь Ріпич

"Не закінчивши лікування, як справжній патріот і відповідальний солдат, Василь знову повернувся на фронт. Проте найзаповітнішим бажанням бійця залишалося повернення додому, у рідне селище", – зазчили у Великоберезнянській селищній раді.

Вічна пам’ять Герою з Великого Березного...

Нагадаємо, на війні загинув патріот із Закарпаття.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0