Данілов попереджає, що найближчі два місяці для України можуть бути складними

Життя  21 жовтня 2022 року, 14:07 2456

Секретар РНБО Олексій Данілов спрогнозував, що найближчі 2 місяці для України будуть складними, але їх потрібно просто перечекати. Данілов припускає, що за цей час у рф можуть поширитися бунти проти влади. Про це секретар РНБО розповів в ефірі телемарафону. 

"Так, буде важко, але нам треба пройти цей складний період. Після того, як ми пройдемо саме цей період — він буде тривати десь місяць-півтора-два. Божевілля в голові цього Гітлера сучасності поселилося і не хоче звідти виходити. Нам просто треба зараз це витримати", — каже Данілов.

Читайте також:  21-22 жовтня будуть важкими: озвучено інформацію для українців

Він розповів, що Україна має дані розвідок про те, що відбувається на території російської федерації. І вже сьогодні ситуація там зовсім "неспокійна".

"Там поселився терор проти власного народу. Нещодавно з’явився указ путіна щодо тих людей, які умовно займали нейтральну позицію. Він підписав цей указ, щоб всіх їх пов’язати кров’ю. У них там почалися всі ці протести. Ми їх прогнозували на листопад. Цей період на росії вже почався. Ці кроки, які вони роблять, говорять про те, що впевненості у перемозі у них — нуль. Тому це кроки відчаю. Я хочу нагадати, що Гітлер, перебуваючи в бункері на початку травня у 1945 році теж видавав якісь укази, що треба туди йти, сюди йти і таке інше. Це починає нагадувати десь березень 1945 року", – каже Данілов.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0