Шевченко зробив Україну щасливою. Україна–Швеція – 2:1

У Києві завершився матч фінальної частини Євро-2012 в групі D між командами України та Швеції. Перемогу здобула збірна України за рахунку 2:1. Перший тайм завершився нічиєю – 0:0. У другому...

Перший тайм завершився нічиєю – 0:0.

У другому таймі перший гол забили гравці шведської збірної. На 52 хвилині після пасу Шельстрема забиває Ібрагімович. Рахунок на табло 0:1.

Українська збірна відігралася через 3 хвилини: Андрій Шевченко після пасу Ярмоленка забиває шведам – 1:1.

Другий гол українці забивають на 62-й хвилині. Після подачі кутового Шевченко випереджає Імбрагімовича на ближній штанзі і головою переправляє м’яч до воріт шведів. Рахунок на табло 2:1.

Наступна зустріч збірної України відбудеться 15 червня у Донецьку. Суперником буде збірна Франції.

Як відомо, перший матч відбіркової групи D відбувся сьогодні, 11 червня, у Донецьку – зустріч збірних Франції та Англії завершилась нічиєю.