Закарпаття передало бійцям 128-ї бригади мобільний лазне-пральний комплекс

Життя  24 жовтня 2022 року, 16:58 971

Очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита разом з головою Мукачівської РВА Едгаром Токарем та підприємцями Свалявщини передали 128-й ОГШБр мобільний лазне-пральний комплекс.

"Це вже другий комплекс, який ми передаємо до наших військових формувань у зону ведення бойових дій", – зазначив Віктор Микита.

Читайте також:  128-ій бригаді передали бойовий прапор, освячений у річці Йордан

"Як і попередній, його розробили та створили власними силами на базі вантажівки з причепом. Було враховано всі пропозиції захисників щодо технічного рішення. Комплекс підтвердив свою ефективність в умовах бойових дій, тож ми працюємо над системним постачанням таких модулів до наших підрозділів", – додав глава ОВА.

Комплекс відповідає сучасним гігієнічним та санітарним нормам. Він обладнаний італійською дизельною установкою, яка за 10 хвилин нагріває 100 л води, електричним бойлером, трьома пральними машинами та сушкою для одягу. Комплекс має душові й парну лазню, де, зокрема, встановлена соляна чаша, яка лікує легені. У технічному відсіку спецавтівки є дизель-генераторні установки автономного енергозабезпечення, а також спеціальне обладнання для підключення до зовнішньої мережі. До того ж машина обладнана системою обігріву повітря на пульті дистанційного керування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0