Графіки відключення електроенергії: в Закарпатській ОВА розповіли, чи публікуватимуть їх

Життя  25 жовтня 2022 року, 15:28 31923

У Закарпатській області, як і по всій Україні, застосували графіки аварійних відключень електроенергії. Про це 25 жовтня повідомили в "Закарпаттяобленерго".

Водночас жителі області в соцмережах висловили обурення через те, що графіки відключення електроенергії не опубліковані і люди не змогли завчасно підготуватися (зарядити телефони, нуотбуки і т.д.).

У Закарпатській ОВА відреагували на численні зауваження користувачів у соцмережах і повідомили, що на відміну від планових, де є інформація про дату та час дії обмежень, графіки аварійних відключень містять відомості про потужність кожної з ліній електропередач і призначені для диспетчерів.

Читайте також:  На Закарпатті з 25 жовтня перевірятимуть, чи дотримуються в області режиму економії електроенергії

Тому, як зазначають в облдержадміністрації, передбачити точний час, кількість населених пунктів, де буде відсутнє електропостачання, і повідомити про це населення заздалегідь неможливо.

"Відключення електроенергії відбувається тільки за командою НЕК "Укренерго". Щойно "Закарпаттяобленерго" отримає таку вказівку, фахівці діятимуть оперативно – протягом 15 хвилин вони повинні вжити необхідних заходів, аби зменшити навантаження на енергосистему", – зазначили в Закарпатській ОВА.

Водночас додали, що відновлення електропостачання також відбувається за вказівкою диспетчера НЕК "Укренерго". Жителів Закарпаття просять із порозумінням поставитись до цих незручностей.

Нагадаємо, у вівторок і надалі світло відключатимуть по всій Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0