Залишилися дружина і син: в Ужгороді поховали Героя

Життя  28 жовтня 2022 року, 09:19 2221 ФОТО

Ужгород 27 жовтня попрощався із загиблим захисником України – молодшим сержантом Олегом Пишним. Олег Анатолійович Пишний народився 12 жовтня 1981 року у Світловодську.

Він відомий спортсмен, тренер із боксу Світловодської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1, президент Світловодської міської федерації боксу.

Із перших днів війни добровольцем пішов на фронт і мужньо стояв на полі битви, захищаючи українську землю від російських окупантів.

Читайте також:  У Мукачеві в пам’ять про Романа Жука висадили 13 тисяч червоних тюльпанів

Служив розвідником-кулеметником другого розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону військової частини А0342.

Його життя обірвалося 24 жовтня – загинув під час виконання бойового завдання, отримавши тяжкі поранення. Знайомі та друзі згадують полеглого захисника як вірного товариша, завжди готового прийти на допомогу, порядну, справедливу та добру людину, яка всім серцем вболівала за розвиток спорту і майбутнє України, була взірцем для молодого покоління.

Чин похорону відбувся на набережній Незалежності біля монумента "Свіча пам’яті", після чого траурна процесія пройшла центром міста.

Поховали Героя на Пагорбі Слави поряд з іншими захисниками, які повернулися додому на щиті. У загиблого воїна залишилися дружина та син.

Вічна пам’ять Герою...

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0